Hürriyet Mh. Süleyman Demirel Blv. No18/A2 Menderes/İZMİR

Hakkımızda

1997 yılında kurulan şirketimiz 1998 yılında Akzo Nobel Toz Boya Ege Bölge Bayiliği ile faaliyetlerine başlamıştır. 2011 yılında ise Batı Akdeniz Bölgesini de faaliyet alanına ekleyerek (Antalya-Isparta Bölgesi) geniş bir satış ağına ulaşmıştır. 2014 yılında halen rakipsiz inovatif bir ürün olan Zentech-458 Yüzey İşlem Kimyasallarının Ege Bölge distribütörlüğünü bünyesinde katmıştır. 2016 yılında Korotek Termoplastik Toz Kaplama Sistemlerinin Ege Bölge Bayiliğini faaliyet alanına eklemiştir. 2018 yılında yurtdışı teknoloji markası olan Grafix Kızılötesi Fırın sistemlerinin Türkiye iş ortaklığını başlatmıştır. 20 yılı aşkın süredir ,tecrübeli teknik personeli ve geniş servis ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermektedir.

Misyonumuz / Vizyonumuz

Firma kültürümüz olarak benimsediğimiz dürüst, kaliteli ürün ve en iyi hizmet anlayışımız kurulduğumuzdan bugüne vazgeçmediğimiz prensiplerimiz arasındadır.

Ana hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en kaliteli ürünü önermek, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve özel ürün önerilerimiz ile birlikte maliyet avantajları sağlayıp daha çok rekabetçi olabilmelerine olanak sağlamaktır. Böylece gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı satışlarında rekabetin üst düzey olduğu bir dönemde fayda sağlayıp çözüm ortağı olarak müşterilerimizin büyümesinde katkı sağlamaktır.